top of page

Gold Salon 850 kişi yemekli oturma kapasitesi ve 900 kişi kokteyl menü oturma kapasitesi ile modern ve şık tasarımı, merkezi konumu ve geniş otopark imkanları ile Aina Plaza’nın 5. katında bulunmaktadır.

Bulunduğu kat tamamen Gold Salon ve kendisine ait olan alanlardan oluşmaktadır.

Düğün, nişan, kına, sünnet ve çeşitli toplantılarınızda sizlere, geniş ailenize ve tüm seçkin
konuklarınıza tamamı yuvarlak masalardan oluşan oturma düzeninde tüm ikramlarımız porselen tabaklar ve cam bardaklar ile sunulmaktadır
.


Yemekli, kokteyl ve pastalı menüler altında geniş seçenekler ile hayalinizdeki davetinizi sizlerin ve misafirlerinizin rahatı için en ince ayrıntısına kadar belirleme imkanı sizlere sunulmaktadır.


Gold Salon olarak tüm havalandırma ve klima sistemleri VRF olarak bilenen en yeni ve en etkili teknoloji ile donatılmıştır. Yaz aylarının en yüksek sıcaklıklarının yanı sıra 4 mevsim sizlerin ve misafirlerinizin hava koşullarından en ufak etkilenmemesi için sadece salon içinde değil gelin odasından mescitlere kadar uzanan bir bütün olarak tasarlanmış sistemler bulunmaktadır.


Geniş, rahat ve ferah otuma alanının yanı sıra iki yanında bulunan ve boydan boya uzanan balkonları davetlilerinizi park manzarası ile karşılamaktadır. Seçkin konuklarınız düğün ortamından kopmadan ve bina içinden çıkmadan bu alanı rahat ve keyifli sohbetleri için kullanabilmektedir.


Gold Salon içinde bulunan gelin ve damat hazırlık odası özel günlerinizde sizin konforunuza yönelik tasarlanmıştır. Gelin odasının içinde tamamen size özel bulunan lavabo imkanı ve tamamen yenilenmiş tüm kontrolü sizin elinizde olan klima sistemi hizmetinizdedir. Ayrıca gelin odası içinde bulunan ekranlar ile salona girmeden çiftlerimiz gelen misafirleri ve ortamı oturdukları yerden görme imkanına sahiptir.


Ayrıca 5. Katta bulunan bay ve bayan lavabolar tamamen salonun dışında bulunmaktadır. Salon içerisine sadece gelin odası ve mutfak girişi bulunmaktadır.


Büyük ve ihtişamlı avizeleri, geniş ve basamaksız oyun alanının yanında gelin ve damat girişi sırasında özel ışık şovu ile birlikte sinevizyon gösterisi, volkan ve konfeti gösterileri de hizmetlerimizde bulunmaktadır .

I'm a description

GOLD SALON

SALONLARIMIZ

bottom of page