top of page

Lila Salon 550 kişi yemekli oturma kapasitesi ve 600 kişi kokteyl menü oturma kapasitesi ile baştan aşağı yenilenmiş modern ve şık tasarımı ile sizlere ve seçkin konuklarınıza en sahipliği yapmaktadır.


Lila Salon önünde bulunan geniş ve rahat lobi alanı ile birlikte Aina Plaza’nın 4. Katında sizlere hizmet vermektedir.
Asansör açıldığı andan itibaren görkemli avizeleri, ihtişamlı, şık ve modern tasarımlı lobi alanı ile seçkin konuklarınızı karşılayan Lila Salon düğün, nişan, kına, sünnet ve özel toplantılarınızda sizlerin hizmetindedir

.
Lila Salon olarak tüm havalandırma ve klima sistemleri VRF olarak bilenen en yeni ve en etkili teknoloji ile donatılmıştır. Yaz aylarının en yüksek sıcaklıklarının yanı sıra 4 mevsim sizlerin ve misafirlerinizin hava koşullarından en ufak etkilenmemesi için sadece salon içinde değil gelin odasından mescitlere kadar uzanan bir bütün olarak tasarlanmış sistemler bulunmaktadır.


Yemekli, kokteyl ve pastalı menüler altında geniş seçenekler ile hayalinizdeki davetinizi sizlerin ve misafirlerinizin rahatı için en ince ayrıntısına kadar belirleme imkanı sizlere sunulmaktadır.


Tamamı avize ve barisör tavandan oluşan Lila Salon göz alıcı aydınlatma sisteminin yanı sıra zemininde bulunan halı kaplaması ile sizlere ve misafirlerinize beş yıldızlı hizmet vermektedir.

Ayrıca Lila Salon dört bir yanında bulunan tavandan yere kadar uzanan geniş camlar ve tavan yüksekliği sayesinde bulunduğu 4. Katta oldukça rahat ve ferah bir ortam yaratmaktadır.


Lila Salon önündeki lobi alanı içinde bulunan gelin ve damat hazırlık odası özel günlerinizde sizin konforunuza yönelik tasarlanmıştır. Lobi alanında bulunan lavabolar içinde gelin ve damat kullanımına özel olarak ayrılmış bölümler bulunmaktadır. Tamamen yenilenmiş tüm kontrolü sizin elinizde olan klima sistemi yine gelin ve damat hazırlık odası içinde hizmetinizdedir. Ayrıca gelin odası içinde bulunan ekranlar ile salona girmeden çiftlerimiz gelen misafirleri ve ortamı oturdukları yerden görme imkanına sahiptir.

Tüm lavabolar ve mutfak tamamen salonumuzun dışında bulunmakta ve davetlilerimize en ufak bir rahatsızlık vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir.


Büyük ve ihtişamlı avizeleri, geniş ve basamaksız oyun alanının yanında gelin ve damat girişi
sırasında özel ışık şovu ile birlikte sinevizyon gösterisi ,volkan ve konfeti gösterileri de
hizmetlerimizde bulunmaktadır.

I'm a description

LİLA SALON

SALONLARIMIZ

bottom of page