top of page
I'm a description

Aina Düğün ve Nikah Salonları içinde bulunduğu Aina Plaza’nın 4 ve 5. katlarında kişi sayısı ve konsept olarak birbirinden farklı Gold, Lila ve Gümüş Salon olmak üzere 3 salon ile özel davetlerinizde hizmet vermektedir.


Salonlarımızda başta yemekli olmak üzere kokteyl ve pastalı olarak geniş menü seçenekleri ile düğün, nişan, kına, sünnet, nikah ve toplantılarınızı hayalinizdeki gibi davetlilerinizin konforu için en ince detayına kadar belirleme imkanı sunulmaktadır.


Salonlarımızdan ilki Gold Salon 850 kişi yemekli davet oturma kapasitesi ve iki yanı boyunca uzanan balkonları ile Aina Plaza’nın 5. Katında hizmet vermektedir.
İkinci olarak Lila Salon 550 Kişi yemekli davet oturma kapasitesi ile binamızın 4. Katında geniş lobi alanı ile birlikte hizmet vermektedir.
Son olarak ise Gümüş Salon yine 4. Katta 250 kişi kapasitesi ile düğün, nişan, kına, sünnet, nikah ve yemekli toplantı davetlerinizde seçkin konuklarınızı ağırlıyor .


Aina Düğün ve Nikah Salonları olarak binamıza ait 500 araçlık ücretsiz otopark imkanı davetlilerinizin hizmetine açıktır. Binamıza ait otoparkların yanı sıra 100 mt yakınında Mamak Belediyesine ait 400 araç kapasiteli ve tamamen ücretsiz kapalı otopark bulunmaktadır.


Merkezi konumu ve ana arterlere yakınlığı ile salonlarımıza şehrin her yerinden kısa sürelerde ulaşmak mümkündür.
Ayrıca toplu taşıma imkanlarına olan yakınlığı ile misafirlerimiz Kızılay, Ulus ve Sıhhiye gibi merkezlerden tek araç ile 100 metre yakınımızda bulunan duraklardan geniş hat seçeneklerine diledikleri saatlerde ulaşabilmektedir.
Geniş otobüs ve dolmuş ağına ek olarak hemen 150 mt yakınımızda bulunan Mamak banliyö tren durağı ile Sincan-Kayaş hattı üzerinde trafiksiz bir ulaşım imkanı sağlamaktadır.


Salonlarımızda 20 kişilik ve 12 kişilik olmak üzere 2 farklı asansör davetlilerimiz için bulunmaktadır. Bina girişi ve salonların teknik özellikleri başta yaşlı misafirlerimizin, tekerlekli sandalye kullanımı ve “engelsiz” davetlilerimizin konforu için en ince şekilde tasarlanmıştır.

Geniş otopark imkanlarımızın yanında engelsiz vatandaşlarımız için bina girişine en yakın noktada özel otopark alanları bulunmaktadır.


Dileyen misafirlerimizin düğün ortamından tamamen uzak ve bina dışına çıkmadan ibadetlerini gerçekleştirebilecekleri bay ve bayan mescitler bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

AİNA

bottom of page