top of page

Gümüş Salon 220 kişi yemekli oturma kapasitesi ve 250 kişi kokteyl menü oturma kapasitesi ile baştan aşağı yenilenmiş modern ve şık tasarımı ile sizlere ve seçkin konuklarınıza özel davetlerinizde ev sahipliği yapmaktadır.


Gümüş Salon önünde bulunan geniş ve rahat lobi alanı ile birlikte Aina Plaza’nın 4. katında sizlere hizmet vermektedir.
Asansör açıldığı andan itibaren görkemli avizeleri, ihtişamlı, şık ve modern tasarımlı lobi alanı ile seçkin konuklarınızı karşılayan Gümüş Salon düğün, nişan, kına, sünnet ve özel toplantılarınızda sizlerin hizmetindedir.


Gümüş Salon olarak tüm havalandırma ve klima sistemleri VRF olarak bilenen en yeni ve en etkili teknoloji ile donatılmıştır. Yaz aylarının en yüksek sıcaklıklarının yanı sıra 4 mevsim sizlerin ve misafirlerinizin hava koşullarından en ufak etkilenmemesi için sadece salon içinde değil gelin odasından mescitlere kadar uzanan bir bütün olarak tasarlanmış sistemler bulunmaktadır.


Yemekli, kokteyl ve pastalı menüler altında geniş seçenekler ile hayalinizdeki davetinizi sizlerin ve misafirlerinizin rahatı için en ince ayrıntısına kadar belirleme imkanı sizlere sunulmaktadır.
Ayrıca Gümüş Salon dört bir yanında bulunan tavandan yere kadar uzanan geniş camlar ve tavan yüksekliği sayesinde bulunduğu 4.katta oldukça rahat ve ferah bir ortam yaratmaktadır.

 

Salon içerisinde tamamen direksiz ve kolonsuz tasarımı sayesinde tüm misafirleriniz sahne etrafından uzak kalmadan ve görüşü etkilenmeden özel gününüze şahitlik edebilmektedir.
Gelin ve damat girişi sırasında özel ışık şovu ile birlikte sinevizyon gösterisi, volkan ve konfeti gösterileri de hizmetlerimizde bulunmaktadır.​

I'm a description

GÜMÜŞ SALON

SALONLARIMIZ

bottom of page